طرح لایه باز

ایران تفکر

طرح کارت ویزیت و نقش آن

بسیاری از افراد وجود دارند که با بی توجهی در انتخاب طرح کارت ویزیت خود ، خودشان ضربه ی اصلی را به کارت کسب و کارشان وارد می کنند . وقتی یک طراحی به درستی صورت نمیگیرد و بازخورد خوبی را از مخاطب خود دریافت نمیکند ، باید طرح مورد ارزیابی و بررسی قرار گیرد که چه مواردی کنار یکدیگر قرار میگیرد تا این مشکل به وجود آید .

 

کم دقتی به جنبه های مختلف طراحی یک طرح می تواند بزرگترین نقش را داشته باشد . از نقطه شروع تا پایان طراحی کارت ویزیت مراحل متعددی طی می شود تا به یک طرح ایده آل دست یابید . دیگر زمان طراحی غیر استاندارد و غیر اصولی گذشته است و امروزه برای اثر بخش بودن یک طرح نمیتوان از مخاطب شناسی ، طراحی استاندارد و حرفه ای به آسانی گذر کنیم .

 

در طرح کارت ویزیت از رنگ هایی که برای پلن اصلی در نظر میگیرید تا متن هایی که میخواهید در کارت خود قرار دهید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . اگر کسب و کار شما بر پایه یک رنگ خاص فعالیت میکند ، مهم است که رنگ برند خود را تمامی اوراق اداری از جمله کارت ویزیت ، سربرگ ، لوگو و … خود در نظر داشته باشید ، چرا که از این پس شما تبلیغات و بازاریابی خود را به صورت هدفمند آغاز میکنید و باید بر اساس یک نقشه راه مشخص و دقیق برای معرفی خود به دیگران از طریق تبلیغات و ابزار های تبلیغاتی قدم بردارید .

 

در کارت ویزیت ، لوگو و عنوان برند نقش مهمی دارد . از یک طراحی لوگو خوب استفاده کنید ، و برای درج اطلاعات متنی نیازی به ذکر تمام خدماتی که ارائه میدهید در یک کارت کوچک نیست و صرفا چند کلمه کفایت می کند . طراحی کارت به صورت استاندارد می بایست بر اساس ایده محور پیش برود ، متن در ان کوتاه و مختصر ، اما مفید و کارآمد باشد .

اگر میخواهید طرح کارت ویزیت شما در ذهن مخاطب ماندگار باشد ، به جای کمیت باید کیفیت و مفهوم طرح را در نظر بگیرید .

 

انتهای مطلب .

اختصاصی ایران تفکر

بازدید : 247 views بار دسته بندی : آموزش طراحی کارت ویزیت ، دانشنامه ایران تفکر تاريخ : ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها